O Deweloperze

Domres Sp. z o.o. to deweloper obecny na rynku od 2006 r. Firma powstała z inicjatywy właścicieli działającej od 1993 r. spółki wykonawczej Izol-Mont Sp. z o.o, która jest Generalnym Wykonawcą inwestycji Kamienica Park

Przez ten czas – jako Inwestor oraz Generalny Wykonawca – wspólnie zbudowaliśmy kilkadziesiąt budynków wielorodzinnych i szeregowych, oddając do użytku kilka tysięcy mieszkań zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. W portfolio posiadamy także licznie zrealizowane lokale usługowe oraz budynki przemysłowe.

Posiadamy pełne zaplecze techniczne oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę przez co cechuje nas rzetelność, fachowość oraz terminowość wykonanych robót z zachowaniem wysokich norm jakościowych. Dysponujemy własnym sprzętem budowlanym, w tym żurawiami wieżowymi, czym może pochwalić się zaledwie kilka tego typu firm w województwie podkarpackim. Ponadto jesteśmy właścicielami szwajcarskiego producenta chemii budowlanej CHEMIPLAST dzięki któremu mamy pewność, że stosowane przez nas materiały prezentują najwyższą jakość i niezawodność.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji mieszkań.

Pomożemy Ci w wyborze wymarzonego mieszkania

10 + 5 =

domres sp. z o.o.

al. gen. W. Sikorskiego 403
35-304 Rzeszów