Dziennik Budowy inwestycji Kamienica Park

7 listopada 2023 r.

Budowa weszła w ostatni etap obejmujący zagospodarowanie terenu oraz kompletowanie dokumentacji prowadzącej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku.

15 września 2023 r.

Elewacja od strony północnej jest już gotowa. Równocześnie trwają prace elewacyjne na pozostałych częściach budynku, przykrywany jest wjazd do garażu podziemnego, a także wykonywane są instalacje zewnętrzne. Ponadto zarówno skrzynka gazowa, jak i elektryczna oraz przeciwpożarowa są już umieszczone na budynku. Zamontowano również drzwi wejściowe do klatek schodowych, parapety zewnętrzne oraz rynny.

Wewnątrz budynku zostały zakończone tynki oraz wylewki. Obecnie trwa montaż grzejników, gniazdek i włączników. Ponadto na niższej części położono już płytki oraz stopnie z szarego granitu. Na swoją kolej czekają zaś podstopnice i cokoły z czarnego granitu. Na balkonach trwają prace hydroizolacyjne wraz z montażem okapników. Wkrótce zostaną tam położone płytki gresowe, balustrady i przeszklenia balustrad.

3 sierpnia 2023 r.

Trwają zaawansowane prace ociepleniowe w związku z czym niedługo rozpocznie się kładzenie tynku oraz kamienia na elewacji. W trakcie wykonania są także m.in.: tynki wewnętrzne i wylewki na części wyższej, instalacje elektryczne na poziomie -1, balustrady oraz parapety zewnętrzne.

Zakończono montaż stolarki okiennej oraz instalacje elektryczne i sanitarne na wszystkich kondygnacjach naziemnych. Ponadto część niższa ma już tynki oraz wylewki.

4 lipca 2023 r.

Zakończono ściany konstrukcyjne i działowe poddasza oraz kominy i konstrukcję dachu nad wyższą częścią. Ponadto zamontowano stolarkę okienną na parterze oraz I piętrze, a także rolety antywłamaniowe dla parteru. Tym samym nasz Generalny Wykonawca rozpoczyna wykonanie ocieplenia całego budynku. W środku zaś trwają prace tynkarskie, a niedługo będą rozpoczynane wylewki.

1 czerwca 2023 r.

Na poddaszu wyższej części trwają ostatnie prace zbrojeniowe, żelbetowe oraz murarskie. Nad niższą częścią wykonano kominy, a także trwa konstrukcją dachu i montowana jest stolarka okienna. Równocześnie prowadzone są prace żelbetowe obejmujące front budynku.

10 maja 2023 r.

Nad niższą częścią budynku trwa konstrukcję dachu. Niedługo w segmencie tym zostaną położone tynki oraz rozpocznie się montaż okien i drzwi przesuwnych. Na poziomie 2 trwają ostatnie prace związane ze ścianami konstrukcyjnymi oraz nośnymi. Wkrótce zostanie on przykryty i zalany. Instalacje sanitarne oraz elektryczne obejmują poziomy 0 i 1.

29 marca 2023 r.

Dla poziomu 0 oraz 1: zostały wymurowane ściany nośne oraz ścianki działowe; ponadto na niższej części poziomu 1 niedługo rozpocznie się konstrukcja dachu.
Dla poziomu 2: w trakcie zbrojenie ścian konstrukcyjnych.

Prace trwają także w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych, które na ten moment obejmują poziomy -1 oraz 0.

28 lutego 2023 r.

W takcie konstrukcja ścian oraz stropu dla poziomu 1.

10 lutego 2023 r.

Dla poziomu 0: zakończono ściany konstrukcyjne, nośne i ogródki oraz zalano strop.
Dla poziomu 1: wylewane są ściany konstrukcyjne, a w trakcie konstrukcji są balkony, tarasy i loggie.

12 stycznia 2023 r.

Stawiane są ściany konstrukcyjne poziomu 0 oraz rozpoczęto zalewanie stropu nad poziomem 0.

8 grudnia 2022 r.

Zakończono ściany konstrukcyjne poziomu -1, zalano strop nad poziomem -1 oraz rozpoczęto wylewanie ścian konstrukcyjnych poziomu 0.

14 lipca 2022 r.

Zakończono zbrojenie oraz zalano płytę fundamentową, a także wykonano posadzkę.

Pomożemy Ci w wyborze wymarzonego mieszkania

4 + 7 =

domres sp. z o.o.

al. gen. W. Sikorskiego 403
35-304 Rzeszów